Časy prezentácie:

Utorok 2.4.2019 12:00 – 18:00 hromadné prezentácie

Streda 3.4.2019 12:00 – 19:00 prezentácia bežcov

Štvrtok 4.4.2019 12:00 – 19:00 prezentácia bežcov

Piatok 5.4.2019 9:00 – 19:00 prezentácia bežcov

Sobota 6.4.2019 8:00 – 19:00 prezentácia bežcov

Nedeľa 7.4.2019 6:30 – 8:00 prezentácia bežcov

Menný časový harmonogram:

SOBOTA 30.3.2019 8:00 – 20:00 balíkovanie (predpokladám kratšie, príde len časť magazínov)

-Lucka Szabóová

-Petra Maxianová

-Beáta Veselovská

-Matúš Mičo

-Jana Feketeová

-Martin Najdek

-Miriama Hrončeková

-Vlaďka Valovičová 8:00 – 15:00

-Andrea Vaseková 8:00 – 13:00

PONDELOK 1.4.2019 11:00 – 17:00 príprava registrácie a hromadných balíkov

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Dominika Martovičová

-Matúš Mičo

-Danka Kozárová

-Miška Švecová

-Dominika Holecová

-Terezka Koreňová 13:00 – 20:00

-Tobiáš Barčík 15:00 – 20:00

UTOROK 2.4.2019 10:00-19:00 príprava hromadných balíkov + balíkovanie

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Miška Švecová

-Dominika Martovičová

-Matúš Mičo

-Monika Labuzíková

-Dominika Holecová

STREDA 3.4.2019 8:00 – 20:00

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Andrej Belák

-Viera Ivančová

-Matúš Mičo

-Monika Labuzíková

-Jana Feketeová

-Zuzana Szabóová

-Barbora Bauer

-Miška Švecová

-Dávid Rosa

-Júlia Blažejová

-Zuzana Hladká

-Ingrid Pupalová

-Róbert Illéš

-Marek Hrivňák

-Dominika Pekárová

-Diana Kulichová 8:00 – 16:00

-Anička Čimborová 15:00 – 20:00

-Dominika Holecová

-Adriana Kováčechová

-Kristína Beniaková

-Juraj Polák 12:00 – 20:00

-Matúš Vicen 14:00 – 20:00

-Terezka Koreňová 12:00 – 20:00

-Tobiáš Barčík 15:00 – 20:00

ŠTVRTOK 4.4.2019 10:00 – 20:00

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Andrej Belák

-Viera Ivančová

-Dominika Martovičová

-Matúš Mičo

-Monika Labuzíková

-Jana Feketeová

-Miriama Hrončeková

-Danka Kozárová

-Simona Mičová

-Lucka Szabóová 8:00 – 20:00

-Zuzana Szabóová

-Ingrid Pupalová

-Kristína Marčeková 12:00 – 20:00

-Barbora Bauer

-Kristína Beniaková

-Dorota Beniaková

-Erika Tomíková

-Mária Vavrová

-Dávid Rosa

-Soňa Kolárová

-Zuzana Hladká

-Viktória Kašperová

-Róbert Illéš

-Marek Hrivňák

-Dominika Pekárová

-Nikoleta Podstrelená

-Anička Čimborová

-Diana Kulichová

-Dominika Holecová

-Tobiáš Barčík 15:00 – 20:00

-Matúš Vicen 13:00 – 17:00

-Adriana Kováčechová 14:00 – 20:00

-Lydka Drahovská

PIATOK 5.4.2019 8:00 – 20:00

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Andrej Belák

-Viera Ivančová

-Dominika Martovičová

-Matúš Mičo

-Monika Labuzíková

-Jana Feketeová

-Danka Kozárová

-Lucka Szabóová

-Zuzana Szabóová

-Noemi Bodnárová

-Kristína Marčeková

-Barbora Bauer

-Kristína Beniaková

-Dorota Beniaková

-Miška Švecová

-Erika Tomíková

-Mária Vavrová

-Katarína Bujňáková

-Dávid Rosa

-Soňa Kolárová

-Zuzana Hladká

-Viktória Kašperová

-Róbert Illéš

-Marek Hrivňák

-Ivana Ďurová

-Dominika Pekárová

-Nikoleta Podstrelená

-Anička Čimborová

-Dominika Holecová

-Juraj Polák

-Adriana Kováčechová 8:00 – 14:00

SOBOTA 6.4.2019 7:00 – 20:00

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Andrej Belák

-Viera Ivančová

-Dominika Martovičová

-Matúš Mičo

-Jana Feketeová

-Miriama Hrončeková

-Danka Kozárová

-Terezka Koreňová

-Lucka Szabóová

-Zuzana Szabóvá

-Noemi Bodnárová

-Barbora Bauer

-Kristína Beniaková

-Dorota Beniaková

-Miška Švecová

-Erika Tomíková

-Mária Vavrová

-Dávid Rosa

-Soňa Kolárová

-Zuzana Hladká

-Ivana Ďurová

-Dominika Pekárová

-Nikoleta Podstrelená

-Dominika Holecová

NEDEĽA 7.4.2019 6:00 – ?

-Lukáš Kamenár

-Martin Najdek

-Andrej Belák

-Viera Ivančová

-Dominika Martovičová

-Matúš Mičo

-Monika Labuzíková

-Jana Feketeová

-Miriama Hrončeková

-Danka Kozárová

-Simona Mičová

-Lucka Szabóová

-Kristína Beniaková

-Miška Švecová

-Erika Tomíková

-Dominika Holecová