TELEKOM NIGHT RUN PRESÚVAME DO VIRTUÁLU

Beh nočnou Bratislavou patrí už roky neodmysliteľne k jesenným programovým vrcholom. Tento rok nám však situácia spojená s vývojom pandémie koronavírusu mení plány doslova za pochodu.

Napriek tomu, že sme sa s maximálnym úsilím snažili priniesť vám reálny zážitok z tohto bežeckého podujatia a pripravili sme pre vás až tri možné varianty jeho organizácie, aktuálna nelichotivá situácia a rýchlo narastajúce čísla pozitívne infikovaných, nám žiaľ neumožňujú zrealizovať Telekom Night Run v plánovanej podobe.

Záleží nám na zdraví každého jedného účastníka a vaša bezpečnosť je pre nás kľúčová. Preto sme po dôslednom vyhodnotení všetkých možných rizík pristúpili k rozhodnutiu sprostredkovať vám tento bežecký sviatok aspoň formou virtuálneho behu. Je nám to úprimne ľúto, ale sme presvedčení, že naše rozhodnutie je správne a zodpovedné. Pevne veríme, že si virtuálny pretek s nami užijete.

Spolu s generálnym partnerom podujatia Telekomom, sme pre vás pripravili detailný systém uplatnenia vášho štartovného a možného zapojenia sa do virtuálneho behu, o ktorom vás budeme informovať už zajtra. Okrem toho vám prinesieme niekoľko zaujímavých aktivít a súťaží, aby sme vám náš prvý virtuálny Telekom Night Run čo najviac spríjemnili.

 

Telekom ako generálny partner podujatia, veľmi citlivo vníma ťažkú ekonomickú situáciu či už kultúrnych alebo športových organizácií a uvedomuje si, že aj šport patrí k odvetviam, ktoré sú dopadmi koronakrízy postihnuté najviac. Aj z tohto dôvodu sa preto rozhodol venovať finančný príspevok vo výške 10.000€ na podporu trénerov našich najlepších bežcov umiestnených do 10. miesta v rámci celoslovenskej bežeckej súťaže „Bežecký pohár“ Slovenského atletického zväzu, do ktorej patrí aj Telekom Night Run. Takúto formu pomoci v tejto neľahkej situácii považujeme za jedinečnú a veľmi si ju spolu so Slovenským atletickým zväzom vážime.

 

Aj keď sa nám tieto vyjadrenia nepíšu ľahko, veríme, že nám zachováte priazeň aj naďalej a náš prvý virtuálny Telekom Night Run si odbehnete spolu s nami. Zapojte aj svoje deti, čaká na vás viacero súťaží o hviezdne ceny, ktoré vám postupne predstavíme. Tešíme sa na vašu účasť a ďakujeme za vašu podporu.

 

Bratislava marathon team

 

About the Author

By Tomas / Administrator on sep 28, 2020