TELEKOM NIGHT RUN POKRAČUJE V PRÍPRAVÁCH

Prípravy 12. ročníka behu nočnou Bratislavou – Telekom Night Run naďalej pokračujú. Na bezpečnosti a zdraví účastníkov behu nám záleží a preto veľmi pozorne sledujeme aktuálny vývoj situácie a aj rozsah prijatých opatrení, ktoré pravidelne s generálnym partnerom podujatia – Telekomom, vyhodnocujeme s ohľadom na plánovaný spôsob organizácie podujatia.
.
Takto sme pripravili až 3 možné varianty organizácie podujatia a jednotlivých štartov tak, aby sme vždy rešpektovali nariadené opatrenia či už Úradu verejného zdravotníctva SR alebo Regionálneho úradu verejného zdravotníctva vydané pre Bratislavu.
.
12. ročník Telekom Night Run má momentálne tri alternatívy organizácie – tri samostatné vlnové štarty (po 1.000 účastníkov) alebo šesť samostatných vlnových štartov (po 500 účastníkov) a pripravený máme aj jeden záložný variant. Stále platí, že podujatie je naplánované na sobotu 10.10.2020. Presný čas štartu jednotlivých vĺn v rozpätí od 17:30 do 21:15 oznámime v závislosti od vývoja situácie hneď začiatkom októbra. Ťuki detský večerný beh je naplánovaný na piatok 09.10.2020.
.
Aby sme zabezpečili dodržanie všetkých nariadení a limitovali na maximálnu možnú mieru koncentráciu verejnosti na podujatí, pristúpili sme tiež k zmene miesta štartu/cieľa a tiež k zmene celkovej trasy, ktorú vám predstavíme už čoskoro.
.
„Ostávame optimisti a pevne veríme, že si spoločne s bežcami užijeme tento obľúbený bežecký sviatok v našom hlavnom meste. Sledujte nás pozorne aj naďalej, budeme vás informovať.” Peter Pukalovič, riaditeľ podujatia
Ak by sa okolnosti zmenili natoľko, že podujatie by sa nemohlo konať ani jedným z pripravených variantov, po dohode s generálnym partnerom podujatia – Telekomom, vám už dnes môžeme potvrdiť, že všetkým riadne registrovaným účastníkom so zaplateným štartovným bude v plnej výške vrátené štartovné a pre tých, ktorí by mali záujem sa zapojiť, bude pripravená virtuálna verzia pretekov spolu so štartovým balíčkom, ktorá bude mať rovnako ako celé pripravované podujatie ekologický rozmer.
.
Naďalej pokračujú všetky naše tréningové aktivity, tiež súťaž na sociálnych sieťach a aj iniciatíva 10 000 stromov, kde za každého prihláseného bežca a každé predané oficiálne tričko behu prispejeme vyzbieranou sumou na výsadbu stromov v meste Bratislava.
.
Ďakujeme vám za vašu podporu aj za pochopenie v tomto čase neustálych zmien. Tešíme sa na vás na štarte už o necelý mesiac.
.
Bratislava marathon team

 

About the Author

By Tomas / Administrator on sep 16, 2020