ŠTARTOVNÉ OD NÁS PRE ZDRAVOTNÍKOV Z 1. LÍNIE

Aj v rámci 5. dielu ČSOB zimnej série 2020/2021 – MDŽ edície – sa „ČSOB nadácia” a „Bratislava marathon team“ rozhodli rozšíriť podujatie o špeciálny “spoločenský” rozmer.
.
Naša pomoc bude opäť adresovaná hrdinom dnešnej doby, ľudom v 1. línii, našim doktorom, doktorkám, sestričkám, či ošetrovateľom. Na rozdiel od 4. edície, kde sme voľné štartovné posielali do fakultných nemocníc po celom Slovensku, v rámci 5. edície sme sa rozhodli venovať spolu 100ks voľných štartovných priamo pre prvých 100 zdravotníckych pracovníkov, ktorí prejavia záujem a napíšu na katka@becool.sk.
Katka z Bratislava marathon team vám pošle následne kód, ktorý využijete pri prihlásení sa na podujatie, prihláste sa potom prosím čím skôr.
.
Veríme, že vás potešíme a bude to pre všetkých zdravotníckych pracovníkov slúžiacich v 1. línii aspoň symbolické poďakovanie za ich vytrvalosť, húževnatosť a obetu v boji s pandémiou. Rovnako tak veríme, že tak ako v ostatných aspektoch našich behov, aj tu budú dodržané zásady Fair-play a o voľné štartovné požiadajú tí, ktorí nám v boji s pandémiou pomáhajú v prvej línii, pretože tým je tentokrát pomoc určená. Voľné štartovné je neprenosné.
.
rešpekt

 

About the Author

By Tomas / Administrator on feb 19, 2021