Profesia Run sa prehupol do svojej druhej polovice

Profesia Run sa prehupol do svojej druhej polovice, do skončenia pretekov nám ostávajú ešte posledné 3 dni. Poďme sa pozrieť na to, ako vyzerá aktuálne poradie a pozrime si aj pár zaujímavostí zo štartovky.
Prihlásených je aktuálne 1420 účastníkov, takže do naplnenia účastníckeho limitu nám ostáva ešte posledných 80 štartových čísiel.
Najpočetnejšie zastúpená je kategória: Informačné technológie a telekomunikácie – muži – 129, Výroba, strojárstvo a autom. priemysel – muži – 93 a Administratíva a zákaznícka podpora – ženy – 78.
Pomer prihlásených mužov a žien je vzácne vyrovnaný, 735/685.
Aktuálnym lídrom v mužskej kategórii je už Viliam Dinžík z Triaxx Bratislava, reprezentujúci „zdravotníctvo“, s časom 17:09, ktorý predbehol skoro od úvodu prvého Jána Raclavského zastupujúceho Trnavský samosprávny kraj s časom 17:47.
Medzi ženami je prvá Jana Genčurová z bernohy.sk, s časom 21:04, behajúca za profesiu – štátna správa/samospráva. Takže zatiaľ to vyzerá, že práve „úradníci“ to dosť rozbalili a priebežne im patria popredné priečky v celkovom poradí.
Nahraných máme zatiaľ zhruba 350 výsledkov, čo je približne 1/4 z celkového počtu. Tak uvidíme ako zamieša poradím záver týždňa 🤩
Máme radosť zo všetkých vašich výkonov a obzvlášť sa tešíme, že Profesia run rozhýbal opäť ďalších bežeckých nováčikov

 

About the Author

By Tomas / Administrator on mar 26, 2021