INFORMÁCIA ORGANIZÁTORA o hromadných podujatiach

Piatok 03. júna Úrad verejného zdravotníctva SR vydal upresňujúce opatrenie k organizácii hromadných podujatí, na ktorého obsah sme posledné dva týždne čakali.
Sme radi, že sa potvrdila pánom premiérom avizovaná možnosť organizovať športové podujatia aj pre viac ako 1000 osôb. Aktuálne spracúvame postupy a dolaďujeme detaily toho, ako už prakticky realizovať možnosť pripustiť na štart v rámci „sektorových“ štartov ako boli označené, opakovane 1000 osôb a dodržať súčasne platné pravidlá. V priebehu najbližších dvoch týždňov zverejníme definitívnu podobu štartov a programovej štruktúry našich jesenných highlightov – ČSOB Bratislava marathon (04.-06.09.), dm ženského behu (19.09.) a Telekom Night Run (10.10.).
Rozloženie jednotlivých disciplín a spôsob a časové rozostupy štartov budú v porovnaní s minulosťou určite mierne zmenené a upravené, aby rešpektovali vydané opatrenia ÚVZSR. Budeme vás detailne informovať o každom z podujatí.
V posledných dňoch sa nám množia otázky ohľadom potenciálnych presunov štartovného na prvé veľké podujatie – ČSOB Bratislava marathon. Napriek tomu, že sme v marci dali možnosť presunutia štartovného, resp. zaslania štartových setov ak ste sa nahlásili do systému do konca apríla (využilo ju zhruba 250 z 8.500 prihlásených bežcov), po sfinalizovaní programu a detailného časového plánu ČSOB Bratislava marathon umožníme v druhej polovici júla na určité obdobie opäť nahlásiť si preregistráciu na niektorý z ďalších ročníkov, resp. na iného účastníka, či zaslanie štartového setu ak vám prvé dve varianty nevyhovujú. Tak ako nám vy neustále prejavujete podporu v rámci našich aktivít, chápame, že situácia v ktorej sa nachádzame je pre mnohých nepredvídateľná a preto sme sa rozhodli opätovne otvoriť túto možnosť. Budeme vás informovať o presnom postupe.

About the Author

By Tomas / Administrator on júl 07, 2020