INFORMÁCIA ORGANIZÁTORA k 3. dielu ČSOB zimnej série

Milí bežeckí kamaráti, ozvalo sa nám v posledných dňoch viacero z vás ktorí ste už zaregistrovaní na 3. diel ČSOB zimnej série, že ste sa ocitli v karanténe a je pre vás nemožné zabehnúť v stanovenom časovom rozpätí, t.j. od stredy (06.01.) do nedele (10.01.) vami zvolený beh v rámci Trojkráľovej edície.
.
Zdravie je to najdôležitejšie čo máme, a preto určite zostaňte zodpovední nielen k svojmu okoliu, ale najmä k sebe a nehazardujte s ním unáhlene skorým športovaním po skončení karantény alebo prípadným nedodržaním karantény a športovaním počas nej.
.
Dohodli sme sa, že vzhľadom na tieto mimoriadne okolnosti a situáciu v akej sa nachádzame, budeme akceptovať a extra nahodíme aj výsledky zabehnuté po termíne 11.01. (pondelok), ktorý bol uvedený ako posledný deň na zapísanie výsledkov do časomerného systému.
.
Ak sa z vyššie uvedených dôvodov nemôžete tento týždeň do 3. dielu ČSOB zimnej série zapojiť a rozhodnete sa po skončení karantény zabehnúť si vami zvolený beh, napíšte do 31.01.2021 na info@vos-tpk.sk a kolegovia vás priebežne manuálne doplnia do výsledkov tak, aby ste si mohli stiahnuť či už diplom, alebo aby ste boli zaradení do celkového sumárneho poradia všetkých behov.
.
Je dôležité ostať aj napriek obmedzeniam aktívny, ale je ešte dôležitejšie pokiaľ sa dostanete do karantény či už po pozitívnom teste alebo po kontakte s pozitívnou osobou, aby ste boli zodpovední a dodržali potrebné opatrenia a nariadenia. Viac ako inokedy platí naše motto z roku 2020 „vsetko dobehneme“. Výsledky 3. dielu ČSOB zimnej série sa budú vyhodnocovať podľa výkonov nahraných do pondelka 11.01., tak ako bolo aj pôvodne uvedené.
.
Bratislava marathon team

 

About the Author

By Tomas / Administrator on jan 06, 2021