INFORMÁCIA ORGANIZÁTORA dm ženský beh

Milé dievčatá a dámy,

 

tak ako sme vás pred pár dňami informovali, pripravovaný 9. ročník najväčšieho ženského bežeckého podujatia na Slovensku, váš obľúbený „dm ženský beh“ sa bohužiaľ v plánovanom termíne 19.09.2020 nemohol uskutočniť.

Je nám to veľmi ľúto, že sa tento rok spoločne nestretneme na najpôvabnejšom bežeckom podujatí, ktoré organizujeme, ale veríme, že vy vo vašich aktivitách nepoľavíte a budúci rok si všetko spoločne vynahradíme.

Plánovaný 9. ročník podujatia sa presúva na rok 2021, pričom predbežný termín podujatia je 15.05.2021 v Eurovea.

Vaše zaplatené štartovné sa vám automaticky presúva do roku 2021, prípadne môžete požiadať o jeho vrátenie v plnom rozsahu a to do 31.10.2020. V priebehu najbližších dní vás bude kontaktovať ticketingová spoločnosť predpredaj.sk, prostredníctvom, ktorej ste si štartovné kupovali a ktorá s vami celý proces dorieši. Prostredníctvom predpredaj.sk sa bude realizovať aj samotná refundácia štartovného. Všetky z vás, ktoré nevyužijú do 31.10.2020 možnosť vrátenia štartovného, budú automaticky zaradené do štartovej listiny preteku v roku 2021.

Čo nás aspoň trošku potešilo je, že nám už prišli krásne eventové tričká od nášho partnera 4F, ktoré si budete môcť už teraz prevziať či už osobne na niektorom zo štvrtkových SHEruns bežeckých tréningoch alebo vám ich po dohode s

dm drogerie markt Slovensko

budeme zasielať poštou. Môžete si ich samozrejme ešte teraz doobjednať, ak máte záujem.

Tu sú všetky potrebné detaily a informácie:

  1. A) V prípade, ak ste si zakúpili eventové tričko 4F a štartovné si chcete preniesť – ak nám napíšete na registracia@becool.sk, tričko vám prinesieme na niektorý zo štvrtkových SHEruns ženských bežeckých tréningov alebo vám ho pošleme poštou na adresu, ktorú v maile uvediete.
  2. B) V prípade, ak ste si zakúpili eventové tričko 4F a máte záujem o refundáciu štartovného, prostredníctvom sk vám bude podľa pravidiel vrátená celá suma štartovného + trička a ak máte záujem je možné si tričko nanovo zakúpiť. Napíšte prosím na registracia@becool.sk ohľadom veľkosti trička, adresy a platobných podmienok a tričko vám zašleme.
  3. C) Ak ste si tričko doteraz nekúpili a máte o neho záujem, napíšte na registracia@becool.sk a my vám ho po zaplatení pošleme poštou alebo vám ho odovzdáme na niektorom zo SHEruns štvrtkových bežeckých tréningov.

Ak by vám bolo niečo nejasné, píšte prosím na info@becool.sk

Bratislava marathon team

 

About the Author

By Tomas / Administrator on sep 22, 2020