BRATISLAVSKÁ KORUNA – Informácia organizátora

Veľmi nás teší váš veľký záujem o „bratislavskú korunu“, hlavne po víkendoch vidíme na sociálnych sieťach množstvo vašich fotiek a zážitkov z jednotlivých tratí.
Vzhľadom na aktuálnu situáciu, platné obmedzenia a stále nejasnú a pre niektorých problematickú možnosť odbehnúť si trate v rámci iného okresu, sme sa rozhodli predĺžiť možnosť nahratia výsledkom a zabehnutia si jednotlivých okruhov až do konca apríla, t.j. do 30.04.2021.
Prihlasovanie nových účastníkov končí tak ako bolo stanovené dňa 31.03.2021, ale predlžujeme o mesiac možnosť zabehnúť si našich 6 okruhov a nahrať výkon do výsledkového systému. Veríme, že všetci si tak budete môcť naplno a bez obáv, či po prípadnom prekonaní karantény, zabehnúť všetky trate.
Dnes sme poslali štartové balíčky novo-prihláseným účastníkom, tým, ktorí zabehli všetkých 6 okruhov posielame „kráľovskú korunku“👑
Stále máte možnosť sa zapojiť, registrácia je spustená.
V štartovom balíčku nájdete aj „kráľovskú čelenku“ a balíček energie od Red Bull. Zakúpiť si môžete aj parádne eventové tričko ALPINE PRO v cene 15,-Eur.

 

About the Author

By Tomas / Administrator on feb 08, 2021