Presun štartovného

Milí bežeckí priatelia,

ako sme vás informovali, pripravovaný 12. ročník najväčšieho nočného behu na Slovensku, váš obľúbený „Telekom Night Run“ sa bohužiaľ v plánovanom termíne 10.10.2020 neuskutoční v klasickej forme bežeckého podujatia, na akú ste boli po celé tie roky zvyknutí.

Aktuálne obmedzenia a podmienky organizácie športových podujatí, aktuálna zdravotná a spoločenská situácia a hlavne rýchlo narastajúci počet pozitívnych prípadov ochorenia COVID-19 a z toho vyplývajúca zodpovednosť voči vám, našim účastníkom, divákom a našim partnerom, nás prinútili pre tento moment zvoliť radšej virtuálnu formu preteku.

V spolupráci s generálnym partnerom podujatia – spoločnosťou Telekom – sme vám pripravili aspoň čiastočne podmienky a priestor na to, aby ste si mohli aj tento rok zapísať do svojich bežeckých kalendárov jeho absolvovanie a aby ste si ho s nami užili čo najviac.

Určite vás zaujíma, ako to celé bude prebiehať aj s ohľadom na fakt, že už viac ako 1000 bežcov je riadne prihlásených na podujatie v jeho klasickej forme. Po dohode a za výraznej podpory Telekomu prichádzame s nasledovnými možnosťami, ktoré môžete využiť:

  1. Všetci bežci vrátane detí s riadne zaplateným štartovným získavajú automaticky a bezplatne možnosť zapojiť sa do virtuálnych pretekov (bez ohľadu na to, či požiadajú o refundáciu štartovného alebo využijú preregistráciu na rok 2021). Súčasne majú možnosť požiadať do 30.10.2020 o vrátenie zaplateného štartovného v plnom rozsahu (bude vás automaticky kontaktovať ticketingová spoločnosť predpredaj.sk, ktorá vrátenie zaplateného štartovného sprocesuje). Ak tak títo bežci neurobia, automaticky budú preregistrovaní na ďalší ročník podujatia organizovaný v roku 2021.

Bežci si súčasne môžu prevziať štartový balíček v termíne 8.-10.10. na Nám. M.R. Štefánika v Eurovea, resp. požiadať o jeho zaslanie na registracia@becool.sk.

  1. Nárok na bezplatné zapojenie sa do virtuálnych pretekov majú rovnako naši verní bežci a zdravotne ťažko postihnutí bežci ZŤP, rovnako tak nepočujúci bežci.

Títo bežci si taktiež môžu prevziať štartový balíček v uvedenom termíne, resp. požiadať o jeho zaslanie na registracia@becool.sk.

  1. Všetci bežci a taktiež deti, ktorí ešte neboli prihlásení, majú možnosť prihlásiť sa do virtuálnych pretekov prostredníctvom stránky sportsofttiming.sk. Štartovné z virtuálnych pretekov venujeme v plnom rozsahu na iniciatívu „10 000 stromov pre Bratislavu“.

Štartový balíček si bežci prevezmú buď osobne v termíne 8.-10.10. na Nám. M.R. Štefánika v Eurovea, alebo im bude zaslaný poštou v týždni od 12.10.2020.

INFORMÁCIE K EVENTOVÝM TRIČKÁM:

  1. V prípade, ak ste si zakúpili eventové tričko ALPINE – PRO a štartovné si chcete preniesť do budúceho roka, tričko si môžete prevziať osobne na výdaji štartových čísel alebo vám ho pošleme poštou na adresu, ktorú v maile uvediete.

 

  1. V prípade, ak ste si zakúpili eventové tričko ALPINE – PRO a máte záujem o refundáciu štartovného, prostredníctvom predpredaj.sk vám bude podľa pravidiel vrátená celá suma štartovného + suma trička. Ak máte záujem, je možné si tričko nanovo zakúpiť. Napíšte prosím na registracia@becool.sk ohľadom veľkosti trička, adresy a platobných podmienok a tričko vám zašleme.

 

  1. Ak ste si eventové tričko doteraz nekúpili a máte o neho záujem, napíšte na registracia@becool.sk a my vám ho po zaplatení pošleme poštou. Podporíte tak aj vy výsadbu stromov v meste Bratislava v rámci iniciatívy 10 000 stromov.

 

Ďakujeme

 

Na vaše otázky radi odpovieme na info@becool.sk

 

Bratislava marathon team

 

About the Author

By Tomas / Administrator on sep 29, 2020