Vybiehame zo Železnej studničky – štart je pri „dm šport zóne“ na konci parkoviska – bežíme hore po Ceste mládeže – míňame prvé jazerá – pri otočke autobusov a kontajnerovom bufete bežíme stále hore po ceste – prebiehame okolo Snežienky – následne okolo Sanatória až sa dostaneme na rázcestie pri malom rybníku „Druhý kameňolom“ – odbočíme doľava a miernym stúpaním sa dostávame po zhruba 2km hore na Kačín – z Kačína zbiehame opäť po ceste – na prvej križovatke sa držíme vľavo a bežíme dole kopcom až po kontajnerový bufet – pred bufetom odbočíme doprava a napájame sa opäť na Cestu mládeže, ktorou sme vybiehali – cieľ je pri tabuli „dm šport zóna“ na začiatku/konci parkoviska.

Očami krstného rodiča: Romana Komarňanská

Vďaka skvelej partičke mojich známych a priateľov (Peťa, Mišo, Jožko) som konečne mala príležitosť prejsť si tuto známu kopcovitú trať na Kačín, ktorá je všetkým Bratislavčanom určite dobre známa. Tak už aj ja dievča z Trnavy ju ovládam a určite tam zoberiem či už svojich zverencov alebo iných bežcov, ktorí nepoznajú túto výživnú trať.

Trasa je veľmi príjemná aj napriek tomu, že stúpate, ale stúpate v krásnom prostredí a máte pocit, že ste niekde v horskom prostredí. My sme to vybiehali, keď vrcholila jeseň a tie výhľady stáli za to. A po výbehu vás čaká už len zbiehanie, takže do cieľa viete ešte pridať na vašom tempe.


Organizátori:

Generálny partner:

Auto partner:

Hlavný partner a partner detských behov a minimaratónu

Technický partner:

Partner 10 km:

Partner štafetového polmaratónu:


Partner zdravia:


Partneri:

 

 

 

 

 

S podporou: