Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
1 Roziak Adrian (DE) Ťuki detský večerný beh Cch 1
2 Vrtík Luděk (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 2
3 Schriffel Rastislav (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 3
4 Schriffel Alex (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 4
5 Sitárová Júlia (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 5
6 Kotesová Ema (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 6
7 Bátorfi Alex (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 7
8 Roziak Miriam (DE) Ťuki detský večerný beh Bd 8
9 Ondas Marko (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 9
10 Kincel Lukáš (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 10
11 Kincel Martin (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 11
12 Grajciarová Michaela (SK) Ťuki detský večerný beh Ed 12
13 Grajciar Ivan (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 13
14 Šemoda Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 14
15 Blahut Pavol (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 15
16 Blahut Peter (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 16
17 Hrčka Ján (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 17
18 Hrčka Adam (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 18
19 Vašková Tamara (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 19
20 Richterová Lea Carmen (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 20
21 Porubský Martin (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 21
22 Porubsky Michal (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 22
23 Porubský Ján (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 23
24 Fliegová Elizabeth (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 24
25 Hirner Nina (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 25
26 Prágerová Juliána (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 26
27 Prágerová Olívia (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 27
28 Kuruc Frantisek (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 28
29 Kurucova Kristina (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 29
30 Dobiš Michaela (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 30
31 ILLIŤOVÁ ELIŠKA (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 31
32 Jančár Jakub (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 32
33 Mikláš Jakub (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 33
34 Mikláš Michal (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 34
35 Mikláš Marko (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 35
36 Miklášová Martina (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 36
37 Vaľová Michaela (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 37
38 Fazekaš Michal (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 38
39 Knapčok Matej (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 39
40 Fazekašová Klára (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 40
41 Fazekašová Zuzana (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 41
42 Štugel Matej (HU) Ťuki detský večerný beh Cch 42
43 Kubo Ondrej (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km M 501
44 Testovacia Zuzana (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km Ž 502
45 Klimentova Lucia (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km Ž40 503
46 Jastráb Jakub (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km M 504
47 Starychova Blazena (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km Ž 505
48 Švantner Pavol (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km M 506
49 Gašparínová Martina (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km Ž 507
50 Paliarik Martin (SK) Telekom Night Run 2021 - 10 km M 508