ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Informačný systém NEWSLETTER

Poskytnutím údajov pre informačný systém Newsletter spoločnosti BE COOL, s.r.o. súhlasíte hlavne so zasielaním informačných emailov formou newsletteru, kde Vás informujeme o ďalších podujatiach, termínoch, dôležitých zmenách, poskytovaní zliav v partnerských obchodoch a podobne.

Účel súhlasu: zasielanie obrazových, zvukových a zvukovo-obrazových záznamov z účasti na podujatí, zasielanie informačných emailov o pripravovaných akciách, informácie o ponúkaných výhodách pre bežcov, pre marketingové účely prevádzkovateľa a partnerov prevádzkovateľa. 

Zoznam osobných údajov: meno a priezvisko, pohlavie, štát bydliska, emailová adresa, zvukový alebo obrazový záznam osoby.

Doba platnosti súhlasu: 5 rokov

Súhlas sa udeľuje na základe paragrafu 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre spoločnosti BE COOL, s.r.o (prevádzkovateľ), Nevädzová 6, 821 01 Bratislava, IČO: 35 751 452 a jej sprostredkovateľom.

V prípade, že si želáte byť odhlásený z uvedeného informačného systému, napíšte žiadosť a pošlite nám ju poštou na BE COOL, s.r.o., Nevädzova 6, 82101 Bratislava

Žiadosť musí obsahovať identifikačné údaje: meno a priezvisko, emailová adresa, ktorá je zaradená v uvedenom informačnom systéme

Generálny partner
Partner polmaratónu
Hlavný partner
Partner Minimaratónu
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Športový partner
Oficiálny hotel
Produktoví partneri
Top partner
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
AIMS
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375