Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
151 Muller Mathias (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 151
152 Cviková Alexandra (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 152
153 Cvik Matej (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 153
154 Šuvadova Agata (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 154
155 Slivoňová Sofia (SK) Ťuki detský večerný beh Ed 155
156 Číčko Filip (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 156
157 Číčko Dominik (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 157
158 Singlar Bruno (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 158
159 Singlarova Zara (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 159
160 Šichulová Dorota (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 160
161 Zachar Tomáš (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 161
162 Zacharová Nina (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 162
163 Kavecky Tomas (SK) Ťuki detský večerný beh Fch 163
164 Kavecky Filip (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 164
165 Kavecka Miroslava (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 165
166 Scholtz Richard (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 166
167 Müllerová Monica (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 167
168 Schweiger Damian (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 168
169 Janeková Rebecca (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 169
170 Mozová Júlia (SK) Ťuki detský večerný beh Fd 170
171 Revická Zuzana (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 171
172 Revická Lucia (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 172
173 Flimel Ella (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 173
174 Kacerová Lilliana (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 174
175 Demjanová Elena (SK) Ťuki detský večerný beh Fd 175
176 Pukalovičová Petra (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 176
177 Slavkovský Teodor (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 177
178 Slavkovská Sofia (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 178
179 Zahumensky Jozef (SI) Ťuki detský večerný beh Cch 179
180 Zahumensky David (SI) Ťuki detský večerný beh Ach 180
181 Konik Adrian (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 181
182 Fuxová Nikol (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 182
183 Fuxová Nela (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 183
184 Slana Sofia (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 184
185 Slaný Tobias (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 185
186 Slaná Samantha (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 186
187 Mikóczi Marko (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 187
188 BALČÁK Adam (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 188
189 Volodin Stepan (RU) Ťuki detský večerný beh Ach 189
190 Vykysaly Luca (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 190
191 Nyéki Richard (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 191
192 Nyékiová Barbora (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 192
193 Janglová Anna (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 193
194 Peterský Matúš (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 194
195 Peterská Martina (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 195
196 Musil Simon (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 196
197 Hrnčiarová Nela (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 197
198 Hrnčiar Adam (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 198
199 Sámel Simon (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 199
200 Sámelová Nela (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 200