Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
101 Korenova Kristina (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 101
102 Chrast Ester (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 102
103 Buncsak Tereza (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 103
104 Buncsák Oliver (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 104
105 Šebo Filip (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 105
106 Drotovánová Mina Mária (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 106
107 Soviš Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 107
108 Bartoš Juraj (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 108
109 Bartošová Anna (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 109
110 Dik Alexandra (NL) Ťuki detský večerný beh Ad 110
111 Habesová Lea (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 111
112 Chovanec Matej (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 112
113 Musil Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 113
114 Nagyová Szofia (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 114
115 Slávikova Ninka (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 115
116 Šalková Sofia (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 116
117 Jančok Tomáš (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 117
118 Jančok Jakub (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 118
119 Slovák Tomáš (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 119
120 Slovák Lukáš (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 120
121 Matusek Matias (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 121
122 Placko Katarina (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 122
123 Štefunko Richard (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 123
124 Makuša Richard (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 124
125 Makuša Viliam (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 125
126 Kročka Martin (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 126
127 Kročková Simona (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 127
128 Kralikova Amelia (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 128
129 Kralikova Natalia (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 129
130 Ficová Laura (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 130
131 Jurík Lukáš (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 131
132 Bachrata Zuzana (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 132
133 Majersky Martin (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 133
134 Dziubanová Emília (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 134
135 Paštrnáková Nina (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 135
136 Jašo Maxik (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 136
137 Bacikova Zuzka (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 137
138 Molčan Matias (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 138
139 Kompisova Julinka (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 139
140 Vanečko Jakub (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 140
141 Magna Richard (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 141
142 Magnová Kamila (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 142
143 Cotiofan Christian (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 143
144 Benko Jakub (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 144
145 Semizorova Lia (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 145
146 Semizorov Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 146
147 Šabová Alexandra (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 147
148 Kamenská Kristína (SK) Ťuki detský večerný beh Ed 148
149 Kamenský Andrej (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 149
150 Dej Michal (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 150