Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
51 Zajac Jakub (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 51
52 Zajacová Lenka (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 52
53 Valová Miriam (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 53
54 Kozmon Fabian (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 54
55 Marton Lukáš (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 55
56 Masný Michal (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 56
57 Verner Alex (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 57
58 barta timur (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 58
59 barta mojmir (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 59
60 Suchý Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 60
61 Barta Hugo (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 61
62 Bartová Žofia (SK) Ťuki detský večerný beh Ed 62
63 Mišík Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 63
64 Valentíny Ondrej (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 64
65 Janegová Tatiana (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 65
66 Janega Andrej (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 66
67 Valentínyová Nina (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 67
68 Sabo Šimon (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 68
69 Štesko Daniel (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 69
70 Štugel Emily (HU) Ťuki detský večerný beh Ad 70
71 Morávek Matúš (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 71
72 Morávková Sára (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 72
73 Lopatnik Alex (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 73
74 Lopatnik Tomi (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 74
75 Pavlisová Viktória (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 75
76 Kostková Paulína (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 76
77 Švaleková Olívia (CZ) Ťuki detský večerný beh Dd 77
78 Švaleková Alžbeta (CZ) Ťuki detský večerný beh Cd 78
79 Balog Andrej (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 79
80 Balog Robert (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 80
81 Vencurik Samuel (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 81
82 Vencurikova Nina (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 82
83 Janžová Hana (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 83
84 Piváčková Anetka (SK) Ťuki detský večerný beh Ed 84
85 Piváčková Veronika (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 85
86 Piváčková Miška (SK) Ťuki detský večerný beh Bd 86
87 Bohus Dominik (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 87
88 Bohus Eliška Júlia (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 88
89 Mičuneková Lucka (SK) Ťuki detský večerný beh Cd 89
90 Mičunek Tomáško (SK) Ťuki detský večerný beh Ach 90
91 Kraslan Richard (SK) Ťuki detský večerný beh Ech 91
92 Machátová Soňa (CZ) Ťuki detský večerný beh Cd 92
93 Machátová Karolína (CZ) Ťuki detský večerný beh Bd 93
94 Jaderko Oliver (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 94
95 Jaderkova Anabela (SK) Ťuki detský večerný beh Dd 95
96 Gibova Sara (SK) Ťuki detský večerný beh Ad 96
97 Haščák Henrich (SK) Ťuki detský večerný beh Bch 97
98 Haščák Harald (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 98
99 Slovak Patrik (SK) Ťuki detský večerný beh Dch 99
100 Slovak Dominik (SK) Ťuki detský večerný beh Cch 100