Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
1 Pukalovičová Petra (SK) KIDS RACE Ad 1
2 Karaffa Igor (SK) RACE (dlhá trasa) M2 1
3 Rom Marek (SK) RACE (dlhá trasa) M1 2
4 Durisova Miska (SK) KIDS RACE Ad 2
5 Bečka Miroslav (SK) RACE (dlhá trasa) M1 3
6 Musil Matej (SK) KIDS RACE Cch 3
7 Ágoston Patrik (SK) RACE (dlhá trasa) M1 4
8 Musilová Petra (SK) KIDS RACE Bd 4
9 Czakó Matúš (SK) RACE (dlhá trasa) M1 5
10 Knapková Ella (SK) KIDS RACE Ad 5
11 Fleck Theo (SK) KIDS RACE Ach 6
12 Duris Roman (SK) RACE (dlhá trasa) M1 6
13 Vlhová Izabela (SK) KIDS RACE Ad 7
14 Juhás Michal (SK) RACE (dlhá trasa) M1 7
15 Kurucz Matias (SK) KIDS RACE Bch 8
16 Fekete Alexander (SK) RACE (dlhá trasa) M2 8
17 Zabojnik Jergus (SK) KIDS RACE Bch 9
18 Studený Samuel (SK) RACE (dlhá trasa) JM1 9
19 Kubošek Ján (SK) KIDS RACE Bch 10
20 Kotvan Milan (SK) RACE (dlhá trasa) M2 10
21 Mašek Martin (SK) KIDS RACE Bch 11
22 Holeczy Jergus (SK) RACE (dlhá trasa) M1 11
23 Lisický Miloš (SK) RACE (dlhá trasa) M3 12
24 Simkovic Samuel (SK) KIDS RACE Bch 12
25 Holeczy Pavol (SK) RACE (dlhá trasa) M2 13
26 Švač Matej (SK) KIDS RACE Bch 13
27 Zapalová Ninka (SK) KIDS RACE Bd 14
28 Knapko Tomáš (SK) RACE (dlhá trasa) M2 14
29 Kubíček Nicolas (SK) KIDS RACE Bch 15
30 Nevolník Juraj (SK) RACE (dlhá trasa) M1 15
31 Vičan Rado (SK) RACE (dlhá trasa) M2 16
32 Kompišová Julia (SK) KIDS RACE Ad 16
33 Brek Šimon (SK) KIDS RACE Ach 17
34 Košťál Peter (SK) RACE (dlhá trasa) M1 17
35 Mojžíš Jakub (SK) KIDS RACE Cch 18
36 Kotian Albín (SK) RACE (dlhá trasa) M3 18
37 Čarský Radoslav (SK) RACE (dlhá trasa) M3 19
38 Kristeková Xénia (SK) KIDS RACE Ad 19
39 Panák Dušan (SK) RACE (dlhá trasa) M4 20
40 Sicko Matej (SK) KIDS RACE Ach 20
41 Zigo Martin (SK) RACE (dlhá trasa) M3 21
42 Miľo Eduard (SK) KIDS RACE Cch 21
43 Miľo Viliam (SK) KIDS RACE Bch 22
44 Perényi Roland (HU) RACE (dlhá trasa) M2 22
45 Teglassy Sofia (SK) KIDS RACE Ad 23
46 Klonga Lukas (SK) RACE (dlhá trasa) M1 23
47 Janiga Peter (SK) RACE (dlhá trasa) M1 24
48 Lopušný Patrik (SK) RACE (dlhá trasa) M2 25
49 Suliman Oliver (SK) KIDS RACE Ach 25
50 Zareva Andrej (SK) RACE (dlhá trasa) M1 26