Poradové číslo |
Priezvisko a meno |
Disciplína |
Kategória |
Štartové číslo |
51 |
flam lukáš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
51 |
52 |
Polóni Tomáš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
52 |
53 |
Barancová Barbora (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
53 |
54 |
Guniš Ľubomír (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
54 |
55 |
Sečkár Pavol (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
55 |
56 |
Kvaššay Vladimir (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
56 |
57 |
Matkovič Richard (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
57 |
58 |
Guderna Viliam (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
58 |
59 |
Nagy Peter (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
59 |
60 |
Palicova Michaela (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž50 |
60 |
61 |
Handzo Andrej (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
61 |
62 |
Fajnor Martin (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
62 |
63 |
Ďurčo Lukáš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
63 |
64 |
Janšík Michal (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
64 |
65 |
Hroncová Julia (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
65 |
66 |
Pavlic Peter (SI) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
66 |
67 |
Hajdúčik Jerguš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
67 |
68 |
Pešková Alexandra (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
68 |
69 |
KOVÁČ Peter (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
69 |
70 |
Michalovsky Katarina (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
70 |
71 |
Vanca Martin (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
71 |
72 |
Balla Konrad (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
72 |
73 |
Balla Elena (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
73 |
74 |
Trnková Jana (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
74 |
75 |
Němec Robert (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
75 |
76 |
Stefancova Viera (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
76 |
77 |
Schweiger Jan (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
77 |
78 |
Farbiak Ján (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
78 |
79 |
Gerhardt Roman (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
79 |
80 |
Lapos Norbert (HU) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
80 |
81 |
Gore Monica (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
81 |
82 |
Jemala Michal (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
82 |
83 |
Babiš Branislav (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
83 |
84 |
Pavlíková Kristína (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
84 |
85 |
Bíliková Alena (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž50 |
85 |
86 |
Šintálová Karolína (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
86 |
87 |
Šintál Jozef (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
87 |
88 |
Magulová Eva (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž50 |
88 |
89 |
Magula Milan (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
89 |
90 |
Heumann Leos (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
90 |
91 |
Švec Peter (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
91 |
92 |
Paluš Matej (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
92 |
93 |
Sigmundová Alica (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
93 |
94 |
Bobek Andrej (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
94 |
95 |
Dalibor Globan (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
95 |
96 |
Gašparínová Martina (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
96 |
97 |
Kičina Ján (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
97 |
98 |
Škamlová Ramóna (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
98 |
99 |
Čierna Dominika (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
99 |
100 |
Vrátny Štefan (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
100 |