Poradové číslo |
Priezvisko a meno |
Disciplína |
Kategória |
Štartové číslo |
51 |
flam lukáš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
51 |
52 |
Berciková Katarína (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
52 |
53 |
Slavkovský Juraj (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
53 |
54 |
Noga Michal (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
54 |
55 |
Madej Peter (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
55 |
56 |
Timár Filip (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
56 |
57 |
Vanca Martin (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
57 |
58 |
Vanca Lukáš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
58 |
59 |
Kolhánek Norbert (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
59 |
60 |
Farbiak Ján (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
60 |
61 |
Kimerling Slavomír (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
61 |
62 |
Rakyta Barbora (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
62 |
63 |
čimova janka (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
63 |
64 |
Bitomská janka (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
64 |
65 |
Vaňo Martin (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
65 |
66 |
krovina Sylvia (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
66 |
67 |
Grmanová Ida (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
67 |
68 |
Bučo Ľubomír (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
68 |
69 |
Malíková Lenka (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž |
69 |
70 |
Kročka René (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
70 |
71 |
Falatová Gabriela (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž50 |
71 |
72 |
Falat Miroslav (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
72 |
73 |
Gonda Robert (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
73 |
74 |
Janega Viliam (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
74 |
75 |
Janega Andrej (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
75 |
76 |
Král Pavol (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
76 |
77 |
Deák Michal (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
77 |
78 |
Smorada Branislav (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
78 |
79 |
Martinik Adam (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
79 |
80 |
Žáček Róbert (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
80 |
81 |
Hanúsek Lukáš (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
81 |
82 |
Páleníková Katarína (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
82 |
83 |
Páleník Boris (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
83 |
84 |
Polak Peter (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
84 |
85 |
Kovasich Kamil (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
85 |
86 |
Rakica Ján (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
86 |
87 |
Kurincová Lucia (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
87 |
88 |
Mezei Michal (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
88 |
89 |
Knap Michal (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
89 |
90 |
Knapová Lucia (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
90 |
91 |
Radocha Roman (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
91 |
92 |
Starečková Lucia (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
92 |
93 |
Kapusta Jozef (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M60 |
93 |
94 |
Kulich Stanislav (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
94 |
95 |
Petríček Andrej (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M |
95 |
96 |
Leščáková Alena (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž50 |
96 |
97 |
Mikota Branislav (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
97 |
98 |
Leščák Pavol (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M50 |
98 |
99 |
Ďurišová Monika (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
Ž40 |
99 |
100 |
Markovič Peter (SK) |
Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie |
M40 |
100 |