Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
251 Balsan Viliam (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 251
252 Vilpoux José (FR) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 252
253 Strakova Karolina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 253
254 Najvirt Bohumír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 254
255 Vaskova Dominika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 255
256 Ďurišová Katarína (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 256
257 Regec Pavol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 257
258 Ďuriš Jozef (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 258
259 Kollár Jozef (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 259
260 Hliva Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 260
261 Cepka Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 261
262 Horáček Jaroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 262
263 Zanetti Robert (US) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 263
264 Andová Mirka (DE) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 264
265 Kubovičová Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 265
266 Vencurik Marian (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 266
267 Páleníková Veronika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 267
268 Viteková Karolína (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 268
269 Križna Jozef (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 269
270 Janosik Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 270
271 Psota Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 271
272 krajčoviech Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 272
273 Alex Vladimír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 273
274 Forgac Vladimir (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 274
275 Fabok Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 275
276 Ficzová Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 276
277 Taricsová Kristína (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 277
278 Kubinyová Zuzana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 278
279 Havran Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 279
280 Markovič Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 280
281 Kečkéš Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 281
282 Kováč Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 282
283 Janechova Sabina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 283
284 Koňakovská Simona (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 284
285 Bučka Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 285
286 Pošefka Matej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 286
287 Zrubec Radoslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 287
288 Menhart Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 288
289 Žittňan Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 289
290 Majzel Robert (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 290
291 Kery Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 291
292 Mihok Simona (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 292
293 Popa Horia (RO) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 293
294 Medvecký Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 294
295 Švec Jozef (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 295
296 Márton Dana Sarah (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 296
297 Mešinova Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 297
298 Malinaričová Tatiana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 298
299 Maršal Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 299
300 Bachrata Bronislava (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 300