Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
201 Tóth Attila (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 201
202 Filkornova Silvia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 202
203 kmet tomas (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 203
204 Vincze Karol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 204
205 Svitok Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 205
206 Straňák Marián (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 206
207 Minčík Juraj (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 207
208 Lukačková Katarína (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 208
209 Lukačka Samuel (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 209
210 Mikulec Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 210
211 Neradilová Beňová Flóra (HU) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 211
212 Jilek František (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 212
213 Peller Pavol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 213
214 Nešťáková Zuzana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 214
215 Tomeček Radovan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 215
216 Vanca Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 216
217 Ulahelova Andrea (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 217
218 Goralova Marta (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 218
219 Marcek Ivanko (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 219
220 Válek Marián (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 220
221 Lysá Daniela (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 221
222 Zrník Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 222
223 Podivinský Richard (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 223
224 Návratek Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 224
225 Ebský Ladislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 225
226 Šišovský Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 226
227 Görföl Alexander (HU) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 227
228 Vanca Lukáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 228
229 Hargaš Tomáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 229
230 Karvaj Vladimír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 230
231 Šarinová Lenka (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 231
232 Lednár Michal (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 232
233 Chren Ondrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 233
234 Drotován Štefan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 234
235 Trizna Samuel (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 235
236 Bílik Juraj (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 236
237 Šipošová Michaela (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 237
238 Süliová Orsolya (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 238
239 Ravasz David (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 239
240 Koutný Pavel (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 240
241 Mihál Dušan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 241
242 Roško Rastislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 242
243 Horniak Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 243
244 Čúzy Juraj (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 244
245 Odráška Jozef (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 245
246 Hudák Ľuboš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 246
247 Hinca Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 247
248 Malovec Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 248
249 Králik Gabriel (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 249
250 racsak ioan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 250