Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
151 Antony David (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 151
152 Kolenčíková Natália (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 152
153 Hinštová Andrea (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 153
154 Daniš Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 154
155 Neovesky Ján (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 155
156 Bíliková Alena (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž50 156
157 Ondrušová Katarína (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 157
158 Bartal Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 158
159 Benešová Alena (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 159
160 Grmanová Ida (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 160
161 Grman Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 161
162 Krajčovič Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 162
163 Haláková Sylvia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 163
164 Ravasz Judit (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 164
165 Kopčár Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 165
166 Kaštílová Viera (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 166
167 Lach Daniel (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 167
168 Kaštíl Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 168
169 Mazúr Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 169
170 Mifkovič Kristián (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 170
171 Cvengros Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 171
172 Lipták Ľubomír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 172
173 Hricková Michaela (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 173
174 Adámek Lukáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 174
175 Mifkovičová Silvia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 175
176 Hrčka Igor (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 176
177 Bihary Zdeno (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 177
178 Hamsik Pavol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 178
179 Breková Hana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 179
180 Baker Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 180
181 Kubosek Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 181
182 Gajdošová Michaela (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 182
183 Spišiak Milan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 183
184 Plačko Marián (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 184
185 Ushak Iaroslav (UA) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 185
186 Lanátor Július (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 186
187 Kacera Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 187
188 Povoda Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 188
189 Bebjak Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 189
190 Vradian Ján (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 190
191 Kollár Lukáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 191
192 Kmetova Dominika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 192
193 Bohunický Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 193
194 Mokošáková Eva (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 194
195 Babiš Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 195
196 Hirnerová Dominika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 196
197 Šmelka Pavol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 197
198 Breja Stefan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 198
199 Hirner Tomas (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 199
200 Haragova Alžbeta (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 200