Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
101 Heriban Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 101
102 Ogurcak Slavomir (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 102
103 Bajtošová Barbora (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 103
104 Mackova Martina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 104
105 Podivinska Katarina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž50 105
106 Švajková Kvetoslava (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 106
107 Gábriš Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 107
108 Slovak Michal (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 108
109 Lacina Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 109
110 Hlatky Jan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž50 110
111 Kerek Vladimír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 111
112 Jablonický Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 112
113 Ilascikova Kamila (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 113
114 Urbanova Andrea (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 114
115 Nemec Lubomir (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 115
116 Jančík Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 116
117 Janek Rastislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 117
118 Janeková Jana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 118
119 Rakica Ján (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 119
120 Gondová Gabriela (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 120
121 Roháč Stanislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 121
122 Oravec Vierka (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 122
123 Šrámek Vladimír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 123
124 piscova eva (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 124
125 Kapusta Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 125
126 Čudrnák Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 126
127 Pastucha Radomir (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 127
128 Slnek Dávid (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 128
129 Hudzík Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 129
130 Fridrich Roman (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 130
131 Rajzák Pavol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 131
132 Mäsiar Ľubomír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 132
133 Raffay Alexandra (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 133
134 Lapos Norbert (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 134
135 Hložný Adam (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 135
136 markovic roman (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 136
137 Gore Monika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 137
138 Bezáková Andrea (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 138
139 Niznerová Eva (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž50 139
140 Görner Adrian (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 140
141 Hanzel Radovan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 141
142 Szabo Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 142
143 Machata Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 143
144 Malachova Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 144
145 Gašparínová Martina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 145
146 Štellmach Jaroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 146
147 Tomášik Vladimír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 147
148 Dezsoova Veronika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 148
149 Piddenezhnyy Vsevolod (UA) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 149
150 Sokol Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 150