Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
51 Foltin Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 51
52 Vasilev Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 52
53 Hudec Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 53
54 Domsová Dana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 54
55 Uher Tomáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 55
56 Vrana Marián (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 56
57 Baráth Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 57
58 Schweiger Jan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 58
59 Stefanka Marian (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 59
60 Majtanik Matej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 60
61 Mikota Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 61
62 Misovsky Matej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 62
63 Štompfová Adriana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 63
64 Švec Juraj (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 64
65 Súkennik Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 65
66 Hodul Slavomír (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 66
67 Lukáčová Miriam (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 67
68 Némethová Zuzana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 68
69 Kupec Boris (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 69
70 Šuhaj Dezider (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 70
71 Polgár Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 71
72 Kollár Milan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 72
73 Lastovica Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 73
74 Horňák Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 74
75 Madleňák Tomáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 75
76 Matlovičová Renáta (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 76
77 Križan Tomáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 77
78 Križanová Miriam (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 78
79 Hulla Ľuboš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 79
80 Drabova Zuzana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 80
81 Liberčan Adam (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 81
82 Páleníková Katarína (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 82
83 Páleník Boris (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 83
84 Baňas Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 84
85 Vyšňovský Patrik (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 85
86 Kohút Jakub (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 86
87 Bobek Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 87
88 ZSIBRITA Ján (HU) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 88
89 Královičová Alexandra (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 89
90 Bitomská JANKA (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 90
91 čimova Janka (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 91
92 Poluch Ján (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 92
93 Kováčová Lucia (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 93
94 Gondová Ivana (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 94
95 Raninec Michal (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 95
96 Oršula Timotej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 96
97 Konecny Anton (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 97
98 Vnučko Martin (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 98
99 Štefanec Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 99
100 Ženčuch Branislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 100