Novinky 14. ročníka ČSOB Bratislava Marathon 2019

So spustením registrácie na 14. ročník ČSOB Bratislava marathon 2019 (06.-07.04.2019) je spojených niekoľko noviniek a zaujímavostí/benefitov v rámci prihlasovania na podujatie, na ktoré by sme vás radi upozornili:

  1. Štart nedeľnej časti podujatia a všetkých disciplín v nedeľu 07.04.2019 (maratón, polmaratón, štafety) je posunutý o hodinu skôr na 09:00 hod. Vychádzame v ústrety požiadavkám obyvateľov mesta a polície, aby dopravné obmedzenia spojené s podujatím boli v prevažnej miere v časovom rozpätí, kedy ešte v meste nie je zvýšená premávka. Rovnako sa snažíme vyjsť v ústrety bežcom, aby vás zvyšujúca sa teplota počas dňa oberala o čo najmenej síl.
  2. Klienti ČSOB Finančnej skupiny majú možnosť využiť 30% zľavu na štartovné.
  3. Klienti poisťovne Dôvera majú možnosť využiť zľavu 4, resp. 2,-Eur pri prihlásení sa na vybrané disciplíny.
  4. Maratónci budú môcť, rovnako ako v roku 2018 pred prebehom do 2. kola (20,8km) využiť možnosť (najmä zo zdravotných dôvodov) dobehnúť do cieľa po 1. kole a byť riadne zaradení do výsledkov v rámci disciplíny polmaratón.
  5. Verní maratónci s dokončeným maratónom na všetkých doterajších ročníkoch (2006 – 2018) majú od organizátora bezplatné štartovné. Maratónci, ktorí dokončili minimálne 10  ročníkov podujatia, môžu využiť zvýhodnené štartovné 25,-Eur, ktoré platí jednotne pri splnení podmienok do 15.02.2019.
  6. Maratónci „nováčikovia“, pre ktorých bude ČSOB Bratislava marathon 2019 premiérovým maratónskym podujatím, môžu požiadať organizátora o ďalšie štartové číslo, ktoré budú mať umiestnené na chrbte a bude potvrdzovať ich premiéru na kráľovskej bežeckej trati.
  7. Senior run & walk alebo Beh dobrých ročníkov sa stane súčasťou minimaratónu. Seniori odštartujú na záver minimaratónu a v cieli ich bude premiérovo čakať medaila.
  8. Pri registrácii je potrebné, aby ste dôsledne vyplnili všetky požadované údaje, len tak vám budeme môcť zasielať info SMS s vašim výsledným časom, či zaradiť vás do štartového koridoru podľa vašej výkonnosti. Označenie koridorov bude na štartových číslach podľa zadaných časov z platných prihlášok k 28.02.2019 v zmysle propozícií.
  9. Aj v roku 2019 vyhlásime najrýchlejších nováčikov (maratón, polmaratón, desiatka) a Bratislavčanov (maratón, polmaratón, desiatka, minimaratón). Ak máte záujem zapojiť sa do tejto súťaže, zaškrtnite políčko nováčik pri registrácii. Za nováčika sa považuje bežec, ktorý prvýkrát beží danú disciplínu na oficiálnom podujatí, nielen teda na ČSOB Bratislava marathon.
  10. Maratónci a polmaratónci sa aj tento rok môžu v cieli tešiť na Finišerské tričko potvrdzujúce úspešné zvládnutie disciplín.

Poznámka: pre detailné informácie k výhodám a zľavám si prosím pozorne preštudujte aj propozície jednotlivých disciplín, kde sa nachádza viac informácií.

Tešíme sa na vás na jar v Bratislave !!!

Bratislava marathon team

About the Author

By admin / Administrator on okt 13, 2018