Máj lásky čas

“Máj lásky čas” a preto sme sa s láskou v Bratislava marathon team rozhodli v spolupráci s Nadáciou PORFIX a ďalšími partnermi, spojiť behanie a dobrý cieľ, a pomôcť vojakom, hasičom, požiarnikom a zdravotníkom, ktorí v “prvej líniii” pomáhajú zabezpečovať opatrenia spojené so zastavením šírenia vírusu COVID-19.
Od 04. do 31. mája, 4 virtuálne preteky, 4 rôzne vzdialenosti, 4 týždne zamerané vždy na jednu z týchto zložiek, ale len jeden spoločný cieľ. Z vyzbieraného štartovného prispieť čo najväčšou sumou Nadácii PORFIX na projekt donášky teplej stravy, ktorý začal v polovici apríla a dnes už pokrýva celé Slovensko a predbežne 360ks obedov denne. Ideš s nami do toho?
Zaregistruješ sa – zaplatíš ľubovoľný štartový poplatok od 3,-Eur – pošleme ti na mail virtuálne štartové číslo a informácie ako nahrať svoj bežecký výkon – pobežíš vybranú vzdialenosť s dobrým pocitom v srdci a nohách – nahráš do systému svoj bežecký výkon – my výsledky spracujeme, zverejníme, pošleme ti on-line diplom a po skončení každého týždňa vylosujeme minimálne 10tich z vás, ktorí od nás a našich partnerov dostanú zaujímavé ceny.
Tak neváhaj a #vybehaj s nami pomoc. Ďakujeme veľmi pekne za každého jedného z vás a za každé jedno euro, ktorým sa v tejto neľahkej dobe rozhodnete pomôcť.
Registrácia bude spustená v pondelok 27.04.2020. Viac informácií o prihlasovaní a aj o tom, ako už dnes distribúcia obedov prebieha, nájdeš na bratislavamarathon.com

About the Author

By Tomas / Administrator on apr 25, 2020