Ďakujeme tiveľmi pekne, že si si aj na zimnú prípravnú sezónu 2019/2020 vybral BratislavaMarathon team ako svojho tréningového partnera. Celú sériu halových tréningovodštartujeme už najbližší utorok 5. novembra 2019, resp. stredu 6. novembra 2019.

Stretávame sa v Hale Elán na Bajkalskej ulici (za komplexom Tri veže). Na prvý tréning príď prosím aspoň o polhodinu skôr (18:30) – odprezentuješ sa a dostaneš od nás účastnícky náramok, ktorý je potrebné nosiť na tréningy. Ak sa nemôžeš zúčastniť prvého tréningu, náramok dostaneš samozrejme na niektorom z ďalších tréningov, príď však vždy v primeranom časovom predstihu pred tréningom, aby sme ťa vedeli odprezentovať a mal si dosť času na prezlečenie a prípravu.

Predstavíme ti náš trénerský team – Romanu, Matúša, Daga a Tomáša, celý koncept tréningov  a môžeme ísť na to.

V Hale Elán môžeš využiť šatne na prezlečenie (na -1 poschodí dole), osprchovanie sa po tréningu, takisto sociálne zariadenia. Na úschovu osobných vecí využi skrinky pred šatňami (je potrebné si priniesť vlastný zámok na skrinku), veci si prípadne môžeš zobrať so sebou aj do haly.

Dôležité upozornenie: Halu máme prenajatú vždy na stanovený časový úsek, preto nie je možné a je striktne zakázané, vstupovať na plochu počas tréningov iných tréningových skupín. Ak sa chcete pred tréningom ešte individuálne rozcvičiť alebo rozbehať, využite priestory poza tribúny a miesta na sedenie. Na plochu sa vstupuje po schodoch cez tribúnu, resp. zospodu zo šatní. Na plochu treba vstupovať vždy v čistej obuvi určenej na behanie v hale !!!

Na zimnú sezónu 2019/2020 sme si pre vás pripravili viacero noviniek. Týkajú sa samotných halových tréningov, súťaží na tréningoch, ale aj ďalších našich aktivít. Ak chceš byť stále IN – sleduj vždy aktuálne info v našom FB profile (Príprava na ČSOB Bratislava Marathon 2020).

Ak budeš mať akékoľvek otázky alebo postrehy k tréningom, workshopom, zimným bežeckým akciám, ktoré sme pre vás pripravili, práve tento event je na to ideálnym komunikačným priestorom. Neváhaj sa však našich trénerov pýtať aj na tréningoch, určite ti ochotne poradia.

Náramok si nezabudni nosiť na každý tréning, sú prenosné, slúžia na verifikáciu tvojej účasti na tréningu a budú aj podkladom pre žrebovanie v rámci rôznych súťaží, ktoré sme pre vás pripravili

Tešíme sa ako to túto zimu spolu rozbeháme.

Bratislava Marathon Team


Organizátori:

Generálny partner:

Auto partner:

Hlavný partner a partner detských behov a minimaratónu

Technický partner:

Partner 10 km:

Partner štafetového polmaratónu:


Partner zdravia:


Partneri:

 

 

 

 

 

S podporou: