Štartová listina

 
Poradové číslo Priezvisko a meno Disciplína Kategória Štartové číslo
1 Kubo Ondrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 1
2 Sloboda Marek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 2
3 Bedőcsová Martina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 3
4 Němec Róbert (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 4
5 Mráz Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 5
6 Menové Číslo (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 6
7 Buček Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 7
8 Dobrovodsky Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 8
9 Hanzlovičová Petra (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 9
10 Kolačan Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 10
11 Prokopec Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 11
12 Bulin Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 12
13 Mikulášiková Dominika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 13
14 Hullová Monika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 14
15 Menové číslo (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 15
16 Nikolajova Elena (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 16
17 Valentovič Rastislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 17
18 Pavlisová Agáta (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 18
19 Hroboň Dušan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 19
20 Rešutík Lukáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 20
21 Bednarova Paulina (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 21
22 Benca Lubomir (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 22
23 flam lukáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 23
24 Dluhos Pavol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 24
25 Vereš Bohuš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 25
26 Brna Jan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 26
27 Globan Dalibor (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 27
28 Menové Číslo (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 28
29 Ležátka Radovan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 29
30 Olšovský Filip (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 30
31 Mikuš Valter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M60 31
32 Palko Vladimir (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 32
33 Krištofiaková Eva (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 33
34 Baxa Frantisek (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 34
35 Blaško Ivan (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 35
36 Ďurajka Jozef (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 36
37 Hanko Karol (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 37
38 Vaško Ján (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 38
39 Turček Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 39
40 Križan Ladislav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž50 40
41 Tarkoš Andrej (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 41
42 Žembery Tomáš (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 42
43 Šúrek Michal (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 43
44 HORVÁTHOVÁ FREDERIKA (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž35 44
45 Lužná Alexandra (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 45
46 Kacz Miroslav (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M40 46
47 Dragonidesova Veronika (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž 47
48 Dragonides Janka (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie Ž60 48
49 Polák Peter (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M50 49
50 Horný Ľudovít (SK) Hlavný beh - trasa A - všetky kategórie M 50